Kame peegelkapp SOFLIT 100x70x13 LED varjuvaba valgustusega

KAME SOFTLIT Vannitoa peegelkapp VARJUVABA valgustusega Kahe peegelukse ja 1 siseuksega peegelkapp, andurlüliti ja topeltrosett. Varjuvaba valgustus kappi.
Ohutusklass: IP44
Võimsus: 77W
Kirjeldus:
-aeglaselt sulguvad kahepoolsed peegeluksed;
-4mm klaasriiulid poleeritud servadega;
– lüliti ja pistikupesa;
– peeglikapi ülemine ja alumine LED valgustus, sisemine Softlit valgustus.
Peegelkapp, mis toob teie koju stuudiovalguse. Ideaalne valgusjaotus kõige olulisemate näopiirkondade jaoks. Meik, nahahooldus, raseerimine või lihtsalt peegelpildi imetlemine väärivad parimat. Kame saab seda pakkuda.
Patenteeritud Šveitsi uuendus.
Uuenduslik Sofliti tehnoloogia kasutab pidevat kaudset valgustust, et pakkuda valgustust ilma pimestamise ja varjudeta. Kui peegeluksed on suletud, tagab kapp atmosfäärilise ruumivalgustuse. Peegeluks avaneb, et pakkuda täiuslikku näovalgustust, mis muudab meigi, raseerimise ja nahahoolduse lihtsamaks.
Selle tehnoloogia töötas välja ja patenteeris disainerite meeskond Šveitsis. Kame on selle patendi ainus tootja ja edasimüüja Skandinaavias, Balti riikides ja Suurbritannias. Kame on välja töötanud oma disaini, mis toob suurepäraselt esile ja täiendab Softlit põhimõtet.
Kahepoolsed Kame Softlit peegliuksed ja peeglid peeglikapi külgedel suurendavad veelgi atmosfääritunnet. Seda on lihtne kombineerida peaaegu iga materjali ja värvi mööbliga.
Kapi sees on kasutatud piimjas valgest läbipaistvast klaasist riiuleid. See loob veelgi rohkem harmooniat. Teise ukse sees on palju panipaiku.

Original price was: 765,00 €.Current price is: 650,25 €.